W obecnych czasach praktycznie każdy potrafi przynajmniej w pewnym stopniu posługiwać się językiem angielskim, to sprawia, że coraz częściej sami decydujemy się na napisanie tekstu w języku angielskim lub wykonanie tłumaczenia. Istnieją jednak sytuacje, w których podstawowa znajomość języka oraz umiejętność edycji tekstu okazują się niewystarczające, ponieważ dany tekst musi być napisany bezbłędnie. W takiej sytuacji niezbędne jest skorzystanie z pomocy profesjonalnego tłumacza języka angielskiego – korektora, który poprawi wszystkie literówki, dokona korekty błędów gramatycznych występujących w tekście, dobierze odpowiednie słownictwo, zadba o interpunkcję oraz odpowiedni styl, czyniąc tekst poprawnym pod każdym względem.

Profesjonalne korekty tekstów angielskich w ofercie biura Transverb Wrocław

W mojej pracy korektora tekstów angielskich przyjmuję za swoje motto powiedzenie, że diabeł tkwi w szczegółach. Takie podejście jest niezbędne w tym zawodzie i nieocenione podczas poprawiania i korygowania tekstów napisanych w języku angielskim. Mogę Państwu zagwarantować pełne zaangażowanie w realizację zlecenia korekty tekstu, mając na uwadze wychwycenie wszystkich pojawiających się w nim błędów oraz naniesienie poprawek, po których tekst w języku angielskim będzie czytało się płynnie, a zawarty w nim przekaz będzie jasny i w pełni zrozumiały.

Przykładowe rodzaje tekstów w języku angielskim wymagających korekty

Usługi korekty tekstu z użyciem języka angielskiego znajdują zastosowanie między innymi w przypadku:

  • prac dyplomowych,
  • umów,
  • treści marketingowych,
  • korespondencji firmowej,
  • referatów,
  • przemów

Oferta Biura Tłumaczeń Transverb skierowana jest do osób prywatnych, firm oraz instytucji z terenu Wrocławia, obszaru województwa dolnośląskiego oraz terenu całej Polski potrzebujących profesjonalnego korektora z perfekcyjną znajomością języka angielskiego. 

Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że dobrze wykonana korekta tekstu w języku angielskim usprawnia wymianę informacji i pozwala uniknąć nieporozumień. Odpowiednio skorygowany i prawidłowo przetłumaczony tekst może okazać się niezwykle pomocny w przypadku chęci sfinalizowania umowy oraz bezbłędnego zrozumienia się z drugą stroną. 

Korekty tekstów w języku angielskim dokonuję na terenie Wrocławia oraz obszaru Dolnego Śląska. Dokonuję również korekty tekstów w materiałach otrzymanych pocztą elektroniczną. Oferuję wyłącznie profesjonalne korekty tekstów napisanych w języku angielskim jak i polskim.

Gwarantuję rzetelną, poprawną oraz dokładną korektę powierzonych mi tekstów oraz terminowość realizacji zleceń.