Tłumaczenie dokumentów jest jedną z podstawowych usług tłumaczeniowych w przypadku języka angielskiego, na którą jest największe zapotrzebowanie. Osoby indywidualne oraz firmy korzystają przy wielu okazjach z usług tłumaczy pisemnych.

W ramach tłumaczeń pisemnych w języku angielskim mogę dla Państwa przetłumaczyć między innymi następujące rodzaje dokumentów:

  • umowy
  • CV
  • list motywacyjny
  • rachunki
  • faktury
  • korespondencja firmowa
  • dokumenty firmowe
  • dokumenty marketingowe
  • strony internetowe

Tłumaczenia przysięgłe dokumentów nie są objęte zakresem mojej specjalizacji.

Tłumaczenia dokumentów w ofercie biura Transverb Wrocław

Z oferowanej usługi tłumaczenia dokumentów w języku angielskim korzystają głównie przedsiębiorstwa mające swoje siedziby na terenie Wrocławia oraz obszarze Dolnego Śląska, specjalizujące się w sprzedaży zagranicznej. Ze względu na dużą popularność i powszechność języka angielskiego, firmy z takich krajów europejskich jak, np. Wielka Brytania, Szkocja, Niemcy, Finlandia czy Austria, w kontaktach z polskimi partnerami handlowymi używają tego właśnie języka.

Do wykonania profesjonalnego tłumaczeniach dokumentów w języku angielskim niezbędna jest nie tylko doskonała znajomość języka źródłowego oraz docelowego, ale także wiedza z zakresu zasad interpunkcji, umiejętność odpowiedniej edycji tekstu, a także obróbki oraz konwersji plików tekstowych. Ważna jest również znajomość kultury języka docelowego i źródłowego, jak również śledzenie bieżących wydarzeń. 

Posiadane przez mnie kwalifikacje, wieloletnie doświadczanie w zawodzie tłumacza, posiadana wiedza oraz bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiają mi wykonywanie usług tłumaczenia dokumentów w sposób pełni profesjonalny. Zajmuję się tłumaczeniem dokumentów na terenie Wrocławia, Dolnego Śląska oraz tłumaczenie przesłanych mi materiałów. 

Przekazanie dokumentów do tłumaczenia

Dokumenty w języku angielskim lub polskim wymagające tłumaczenia można przesłań do Biura Tłumaczeń Transverb zarówno pocztą tradycyjną jak i w formie elektronicznej, np. w formie skanów dokumentów, które mają zostać przetłumaczone.

Oferuję rozsądne terminy tłumaczeń dokumentów oraz konkurencyjne ceny.

Gwarantuję poprawność merytoryczną, stylistyczną i gramatyczną wszystkich przetłumaczonych dokumentów.