Tłumaczenie techniczne to rodzaj tłumaczenia pisemnego w szczególności ukierunkowany na tłumaczenie tekstów zawierających dużo specjalistycznej terminologii z danej dziedziny. Tłumaczenia tekstów technicznych w języku angielskim realizuję najczęściej  na zlecenie firmy i przedsiębiorstw zajmujących się produkcją lub handlem maszynami, komponentami lub oferujących usługi budowlane, spawalnicze i konstrukcyjne. Tłumaczę materiały zawierające opisy i specyfikacje techniczne, takie jak instrukcje obsługi, podręczniki oraz karty charakterystyki.

Profesjonalne tłumaczenia tekstów technicznych w ofercie biura Transverb Wrocław

Ze względu na precyzję i technologiczną zawiłość specjalistycznych dokumentów, każdy tłumacz języka angielskiego wykonujący taki rodzaj tłumaczenia musi wykazać się szczególnym profesjonalizmem. Nie inaczej jest w moim przypadku. Moja wiedza i doświadczenie w tłumaczeniu opisów technicznych z udziałem języka angielskiego pozwalają mi na bezbłędny, poprawny stylistycznie i merytorycznie przekład tekstów technicznych. Podczas tłumaczeń tego typu stosuję technologiczną terminologię oraz dbam o zachowanie odpowiedniego tonu wypowiedzi. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, iż nawet najmniejszy błąd popełniony w trakcie tłumaczenia technicznego tekstu może okazać się katastrofalny w skutkach.

Profesjonalne tłumaczenia tekstów i materiałów technicznych z języka angielskiego na polski i odwrotnie realizuję na terenie Wrocławia oraz obszaru Dolnego Śląska. Dokonuję także tłumaczeń materiałów przesłanych mi pocztą tradycyjną za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Gwarantuję wysoką jakość tłumaczeń technicznych, zastosowanie odpowiedniej, technicznej terminologii oraz poprawność przekładu.